XXI. ročník konferencie Finančné riadenie podnikov.

V prvom makroekonomickom bloku diskutovali Michaela Kršková – generálna riaditeľka Sekcie výskumu vývoja a inovácií Úradu vlády SR, Ivan Mikloš – prezident Mesa10 a exminister financií SR, Peter Švec – štátny tajomník MH SR a Ján Tóth – predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť,  o výhľade ekonomiky Slovenska 2023/24 najmä z pohľadu inflácie, vysokých nákladov na energie, demografie, zamestnanosti a potrebe inovácií.
 
 
V druhom bloku moderovanom Jaroslavom Habom, riaditeľom pobočky zahraničnej banky Unicredit Bank na Slovensku diskutovali Peter Dávid, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva SZRB, a.s, Miroslav Galamboš, CEO a predseda predstavenstva PANARA, s.r.o, Vazil Hudák, podpredseda Globsec a bývalý viceprezident Európskej investičnej banky, predseda predstavenstva AVANEA, Miroslav Jankovič, CFO SPP, a.s., a Matúš Vallo, primátor Bratislavy o financovaní firiem zo štátnych a bankových zdrojoch, o zelenej ekonomike, opatreniach na prekonanie energetickej krízy a digitalizácii. 
 
V treťom bloku moderovanom Antonom Ondrejom – prezidentom SAF diskutovali Robert Cisár – Business Development Manger Tachyum, Matej Repa – Business Development Manger a ESG Consultant CRIF – Slovak Credit Bureau a Robert Soudný – CEO WFLOW o digitalizácii a AI ako nástrojoch vo finančnom riadení, účtovníctve a ESG.
 
 
Cena SAF za prínos v oblasti podnikových financií bola udelená Vladimírovi Podolinskému, CFO TAURIS, a.s..
Špeciálna cena SAF za celoživotný prínos v oblasti podnikových financií bola udelená čestnému prezidentovi SAF Andrejovi Révayovi.
 
O tom čo majú spoločné generálny riaditeľ Slovenských elektrární a horolezec sa s nami podelil Branislav Strýček a Vlado Zboja v motivačnom vystúpení.
  
 
Budeme radi ak sa s nami podelíte o Váš názor na konferenciu a vyplníte DOTAZNÍK
 
Ďakujeme generálnemu partnerovi konferencie Unicredit Bank na Slovensku, hlavnému partnerov CRIF — Slovak Credit Bureau a partnerom konferencie Colonnade, Slovenské elektrárne, Slovenská záručná a rozvojová banka a wflow za podporu podujatia.
 
Ďakujeme všetkým rečníkom za odbornú diskusiu a účastníkom konferencie za zaujímavé otázky.
  
Tešíme sa na Vás na XXII. ročníku konferencie Finančné riadenie podnikov.